| Heythere a întrebat:

Deci,cand eram eu mica,era pe minimax(parca.) un desen,mai ciudatel laughing.Era un baiat care avea o chitara sau vioara nu mai stiu,si un caine. Si mereu descoperea chestii ca sa zic asa. De exemplu,intr-un episod,a ajuns intr-o alta dimensiune sau ceva de genu,une erau niste oameni mici, care erau sclavi sau ceva..si imi mai aduc aminte, ca intr-un episod aparuse ca un fel de statie asa mare gen..de extraterestrii laughing. si mereu canta o melodie mai ciudata :-s.Nu stiu sa va dau mai multe detalii..Caut de mult desenul asta X_x. Daca stiti,si putei, va rog sa ma ajutati. Funda + Vot! big hug. Multumesc anticipat =]. Scuzati categoria. nu am gasit una mai buna laughing

Răspuns Câştigător
| Ghost89 a răspuns:

Eu ma gandesc ca ar fi asta: http://www.youtube.com/watch?v=AWxvtyw-kr4 desi nu sunt sigur. :) mai caut, si daca gasesc ceva, te anunt, ok?

| Heythere explică (pentru Ghost89):

DA! Acesta este! Oricum, dacă mai găsești ceva, anuntă-mă.așa în caz că mă înșel. laughing. Dar mai mult ca sigur ăsta e. Mersi mult de tot. Îți dau fundă happy Apropo, sta este singura denumire prin care pot gasi? laughing Adică numai în maghiară? Sau ungurește ce-o fi.batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Ghost89 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xwQh8RjsTN8 te referi la asta cumva? nu stiu, momentan gasesc doar pe maghiara. dar incerc sa gasesc si romanesc. :)

| Heythere explică (pentru Ghost89):

Daaa. Ăsta este. Vai, îți mulțumesc foarte mult. Nici nu știi de când caut ăsta.și nu mai am nicio indoială. ăsta este. Dacă găsești in engleza, sau în română, să mă anunți! happy

| Ghost89 a răspuns (pentru Heythere):

Din pacate cautarile mele au luat sfarsit. Doar unguresc gasesc (eu inteleg ce zic, is jumi-juma). Sorry sad

| Heythere explică (pentru Ghost89):

Wow. Super. Nu este nici o problema. Oricum ai făcut destul laughing. Adică..important este că am găsit desenul :3. Mulțumesc mult de tot!

| Ghost89 a răspuns (pentru Heythere):

Sa cresti mare. si pentru orice alta intrebare, contacteaza-ma pe messenger: i. 3oh3