| Manfred a întrebat:

Despre ce e vorba in serialul,, El internado"? Merita vazut?

Răspuns Câştigător
| zuzuzic a răspuns:

Buna! Aproape am terminat de vazut sezonul 6. Este vorba despre 2 copii [ Marcos - 16 ani si Paula - 8 parca ] care au fost inscrisi intr-o scoala internat de catre bunicul lor parca [ care era de fapt conducatorul unor experimente de pe timpul lui Hitler. adica era un nazist si s-a refugiat in Spania impreuna cu altii si au facut un experiment numit Gemini. Experimentau pe niste copii ( pe vremea in care au venit, scoala-internat era un internat ) ]. Marcos isi face niste prieteni, si descopera ca se petrec lucruri ciudate in internat, si investigheaza, si asa gasesc laboratorul secret din padure, apoi afla ca parintii lui au murit, da' de fapt nu erau morti, bunicu' lor isi insceneaza moartea ca sa se ocupe de experiment [ voiau sa gaseasca omul perfect, pur, care din intamplare e Paula].
Serialul e foarte bun, chiar ti-l recomand! A aparut sezonul 7, pe care o sa-l urmaresc in curand, deci... vizionare placuta! happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut e vorba de un serial spaniol cu niste tineri care sunt internati intr-un centru de persoane cu dificultati mintale sincer nu merita vazut ca te plictiseste in timp.

| jecamyme a răspuns:

Comentariul lui zuzuzic este foarte bun.as mai putea adauga ca are de toate:mister, suspans dar mai ales si iubire.Sunt niste povesti foarte frumoase