| andreea_4761 a întrebat:

Buna din nou prieteni, stit sunt o" obsedata " de the vampire diaries dar cu toate astea nu stiu pe ce canal apare de fapt sau apare decat pe net? si ce se va intampla in sezonul 3? la ce episod sa ajuns? si din cand in cand apare? cine imi raspunde are fuuundaa >big grin

3 răspunsuri:
| Urmichange a răspuns:

Am ajuns la sezonul 3, seria a 13. Damon o saruta pe Elena. Stefan recunoaste ca inca o iubeste pe ea cu toate ca nu vroea sa arate chestia asta dupa ce a scapat de sub vraja lui Claws. Pentru a se razbuna, Stefan fura mormintele lui Claws in care este familia lui, moarta. Astfel ca pina in seria 13 sa ii invie pe toti membrii familiei. Jeremy pleaca din oras pentru ca Damon l-a hipnotizat. Rick(proful de istorie) este din ce in ce mai multe ori victima a vampirilor lui Claws. Bony impreuna cu mama sa (pe care o intilneste dupa 16 ani de la despartire) deschide mormintul in care se afla mama lui Claws.
Cam acestea sunt ultimile intimplari.
Seriile apar pe net joi seara sau vineri.

| alexandra_8523 a răspuns (pentru Urmichange):

1) Dupa 15 ani Bonnie o intalneste pe mama ei. Si 2) Sez 3 ep 14 apare vineri. big grinbig grin Hihihi big grin

| alexandra_8523 a răspuns:

Pai scrie pe google vplay. ro, fa.ti cont si scrie acolo undeva sus unde poti sa cauti scrie the vampire diares si da ce ep vrei u. si atunci cand te uiti la un episod iti apare undeva jos un calendar cu un nr. acum scrie ca apare urmatorul episod vinerea asta adica sezonul 3 ep 14. Iti recomand sa.ti faci cont ca e fff tare site.ul mi la recomandat si mie o colega si nu ma mai opresc sa ma uit :d. Acum in sezonul 3 fam lui klaus s.a intregit toti s.au adunat si maicasa care este vrajitoare. Si iti spun uitate ca este fff fain! Funda?big grin