| GiiaaBăă a întrebat:

Ador filmele indiene! Si filme, si seriale: Tringhiul Iubirii, A ta pentru totdeauna, Culoarea fercirii, In cautarea fercirii etc. si reluarile de vad pe site-ul www.bmtd.ucoz.com, cel mai tare site de vazut filme si seriale, deorece le da si subtitrare in romana! Dar am vazut eu mai de mult un film indian (nu serial, ci film), dar nu mai stiu cum se numeste. Era cu o fata numita Indu, si cu un baiat nu mai stiu cum il cheama, care pe lumea cealalta (ca eu au murit), fata era printesa nu mai stiu cum, si baiatul razboinic. Si nu mai stiu cum se numeste! Daca il stiti va rog sa imi ziceti cum se numeste, si un link cu un site de unde il pot viziona si cu traducere (subtitrare) daca se poate, va rog! Deci stiu suta la suta ca filmul incepe cu M: Matahala, Maistan, Makena, deci chiar nu imi pot aminti! Si cei doi, Indu si..., in prima viata, erau oameni, si abia atnci s-au cunoscut, iar in viata cealalta, pe fata o chema altfel, si se iubeau mult! Cine imi zice filmul primeste fundita, si vot!
Va rog

2 răspunsuri:
| GiiaaBăă explică:

Am gasit cum se numeste, Magadheera, stiam eu ca e ceva cu M!