| Chrisantos a întrebat:

Era un film in care un grup de adolescenti au intrat intr-o casa care era controlata de un om care ii tortura pe aceia, imi mai aduc aminte numai ultima faza in care : Fata din acel grup de adolescenti, care numai ea a scapat cu viata, l-a vazut pe acel om in casa ei.--- Daca aveti idee despre ce film e vorba va rog ajutati-ma. Funda

4 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Îmi amintesc ce-ai făcut vara trecută sau ceva în genul ăsta?

| Chrisantos explică (pentru Rallu47):

Nu... SAW am vizionat toate partile.Si stiu sigur ca nu este acesta. Multumesc de ajutor.