| Tourniquet a întrebat:

Bună!
Îmi place foarte mult serialul Medium. L-am văzut de două ori și tot nu pot crede că s-a terminat.
Știți seriale gen ăsta?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu s-a terminat, este si pe Diva Universal de luni pana vineri la 20:00 dar sunt episoade din sezonul care s-a dat si pe care l-am mai vazut.

Mai este serialul "mesaje de dincolo". Este si pe AXN, dar mai nou si pe protv.happy

| Tourniquet explică (pentru whatevernvm):

Ba da, s-a terminat. Sezonul 7, episodul 13 - Joe moare într-un accident de avion în Hawaii, iar după 41 de ani moare și Allison. Amândoi se întâlnesc în Rai...

| whatevernvm a răspuns (pentru Tourniquet):

Da, stiu, l-am vazut. Dar daca vrei sa il revezi este pe Diva, cred ca sezonul 6.