| Tanamy a întrebat:

Buna? Imi puteti recomanda niste filme si seriale asiatice? Care sa aiba o poveste emotionanta,tragica,nu neaparat romance, doar sa aiba multa tragedie big grin Daca stiti ceva gen Iljimae in varianta japoneza e grozav

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

49 Days
Nice Guy
Secret love
koizora
i miss you
one millionaire's first love
i hear your voice
hotel king
That Winter, The Wind Blows
school 2013
queen in hyun's man
queen's classroom
bad Guy
Loving you a thousand time
miss ripley
poti sa le vezi pe viki

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Filme: Shinobi (2005),Cure (1997),Okuribito (2008)

Seriale: Jeon Woo Chi, Lovestore at the Corner, Kaito Royale

| Jasmin23 a răspuns:

Www.dramafeaver.com!
Au si subtitrare. heirs, boys over flower, high school on SUNt drame koreene foarte bine pe viki ai traducere in romana

| Tanamy explică (pentru Jasmin23):

Nu merge link-ul sad Eh... dupa nume nu sti cateva? Am terminat Bichunmoo, ceva la fel de dramatic sti? big grin

| Jasmin23 a răspuns:

Stiu doar numele in engleza. Incearca pe viki. Com ati recomand sa vizionezi heirs este O drama foarte emotionanta.

| adyionel a răspuns:

Moldovenii la zarabotca scre pe ioutobe