| Adesim a întrebat:

Îmi puteți recomanda un serial de pe Netflix? Nu mai știu la ce să mă uit. Menționez că pe Lucifer, Insatiable, Toy Boy, Dragoste pe nevăzute, Atenție Frige și The Protector le-am văzut.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, iti recomand despre Fabrica de Bani (Casa de Papel), Narcos, El Chapo, Hotel Grand, Orbeste, Prison Break.

| Adesim explică (pentru anonim_4396):

Multă lume laudă Prison Break și Casa de Papel. Le voi încerca mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adesim):

Cu plăcere. Dap, sunt niște seriale de succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adesim):

Mulțumesc mult pentru fundă

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Casa de papel, peaky blinders, breaking bad, mind hunter, skins uk, shameless, stranger things, the society, black mirror, asasinarea lui versace,

| Raniaa a răspuns:

Citește o carte!

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

La Casa de Papel cel mai bun serial ever!

| Lovelypeaches100 a răspuns:

13 reasons why- e genial serialu, il recomand tuturor( eu m-am uitat la primul sezon de 4 ori, nu regret nimic)

| Adesim explică (pentru Lovelypeaches100):

L-am văzut! E bestial!

| anonimadinAlba a răspuns:

Mie imi place foarte mult Elite si Atypical.

| Anonim97695333thf a răspuns:

The Vampire Diaries, visavis, the originals, casa de papel, stranger things, you

| 0210200602102006 a răspuns:

Te poti uita la The Vampire Diaries si continuarile sale The Originals si Legacies,Elita, Sabrina intre lumina si întuneric, Titans:Supereroi in devenire, Toy Boy, 13 Reasons Why si multe altele rolling on the floor))