| LuciVIP a întrebat:

Buna!
Imi puteti sugera niste anime-uri gen Romance dar care sa aiba si aventura? MUltumesc mult!

7 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Pai sa vedem... anime-uri nu stiu care iti plac dar am cateva sait-uri care cred ca o sa gasesti 100% pe placul tau http://www.animekage.com/, http://desene-animate.rascuplans.ro/, sper sa iti fie de folos :D vizionare placuta

| TerosistJocker a răspuns:

Http://www.destiny-fansub.eu/ aici gasest imulte de acest gen adic aaproape sunt romance si aventure dar mai sunt si vreo 2 seri hentai :))

| Ađřıαηηα a răspuns:

RomeoXJuliet, Vampire knight si vampire knight guilty,Rosario+Vampire, Lovely Complex, Kaichou wa Maid-sama. Sper ca te-am ajutat :* bafta :* happy

| TerosistJocker a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Eu le-am vazut pe toate asteabig grin si merita vazute

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru TerosistJocker):

Stiuuuhappy Sunt foarte frumoase:X

| ioalex112 a răspuns:

Beyblade

| HellontheGround a răspuns:

Naruto.Are aventura, comedie, animatie si