| Rebelle13 a întrebat:

Buna!
Cum se numeste episodul din Naruto Shippuden in care Sakura calca pe o bomba si este dusa acasa la Sasuke?
Daca imi puteti da si linkul cu respectivul episod.

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

In shippuden, sasuke e inamic. Am vazut toate episoadele care au aparut. Nu exita asa episod. Nu vad cum s-ar putea intampla asa ceva.
Citesti cumva manga? Daca da, e posibil ca anime-ul sa nu fi ajuns inca acolo.

| Rebelle13 explică (pentru irbis):

Ok.Doar ca am tot auzit eu de ''acest episod''si m-am gandit ca eu de ce nu l-am vazut.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Nu cred ca a fost asa un episod...hmm

| Alexandro9050 a răspuns:

Nu a fost nici un asemenea episod pana acum

| Rebelle13 explică (pentru Alexandro9050):

Ok.Multumesc.Doar ca am tot citit despre acest episod si eram curioasa..Deoarece nici eu nu l-am vazut.Multumesc.