| AlexandraCroft a întrebat:

Deci va rog frumos, inca sunt confuza in legatura cu serialul Vampire Diaries.
Am inteles ca o sa fie si sezonul 3.In septembrie?
Si o sa fie cate un alt episod in fiecare saptamana joia?
Cu cine vreti sa ramana >Elena?big grinamon sau Stefan?

Eu Damonlove struck love struck xD

Alte informatii in legatura cu acest serial imi puteti da?
Multumesc anticipat.
Funda!

Răspuns Câştigător
| LauraMB a răspuns:

O sa continue cum era si pana acum,deci in fiecare joibig grin
cat despre elena eu nu cred ca va ramane cu niciunul,nici nu mi-ar place sa aleaga pe cineva pentru ca acel cineva ar fi Stefan,oricat l-ar iubi si pe Damon, insa cred ca va muri cel putin in carti moare(dar dupa inviebig grin) iar sezonul trei va fi ultimul din cate am inteles si va avea legatura cu originali, cu klaus poate si altismugsmugcred ca va fi super mai ales ca il vedem si pe stefan in ipostaza de bad boy
P.S.:tot lui Damon i se potriveste mai bine:X:X:X

2 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

In fiecare saptamana joia, dar mai avem de astepatat pana la toamna laughing
Multi se uita la acest serial pentru Damon, daca va intreb pe unii din el habar nu aveti despre ce ii vb happy
App ti se implineste dorinta la intrebare 3

| LittleGirlMonster a răspuns:

Amandoi sunt super prettylove strucklove struckbig grin Mi`e indiferent cu cine ramane.Dar din septembrie apare sez.3, pentru. ca s`au certat 2 actori principali, din filmsad Ador The Vampire Diarieslove strucklove struck