| PrEtTyAnGeL a întrebat:

in pretty little liars jenna poate sa vada?

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

La inceput Jenna nu putea vedea din cauza accidentului provocat de Alison, ceva mai tarziu si-a facut o operatie si a reusit sa-si recapete vederea dar a mintit cateva luni ca tot e oarba ca sa creada A ca e oarba si sa se arate fara sa-i fie frica ca o va vedea si peste cateva luni Jenna si-a pierdut din nou vederea iar dupa a fost aruncata de A in apa si a murit.

Sper ca te-am ajutat

11 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

La inceput nu, nu putea.
Decat dupa ce a fost operata la ochi i-a revenit pentru un timp vederea, dar incet-incet i s-a dus iara.Acum poarta iar acei ochelari de soare si are nevoie sa fie indrumata.
In umltimul episod a fost impinsa intr-un lac la petrecerea lui Emily si aproape s-a innecat, ceea ce inseamna ca nu se preface de data asta.(pentru un timp se prefacea ca era oarba desi operatia mersese si ii revenise vederea)

| iDangerous a răspuns:

Mai contează? Oricum moare. =.=

| Cudeea a răspuns:

La inceput nu. Dupa operatie da. Iar dupa ceva timp efectul operatiei a esuat si nu mai vede din nou. happy

| Marina01 a răspuns:

In episodul curent, Jenna este oarba, de fapt este victima lui -A!

| PrEtTyAnGeL explică (pentru Marina01):

Mai exact in ce episod?happy

| Marina01 a răspuns (pentru PrEtTyAnGeL):

In ultimpul episod aparut! Urmatorul va fi edite speciala de halloween :d

| OtakuHere a răspuns:

Nu.Din cauza fetelor.ea este oarba.

| Adelina1905 a răspuns:

Inaine nu putea sa vada dar dupa prima operatie pe care a facut-o a putut sa vada si doar se prefacea ca nu vede.

| cartofiorce a răspuns:

La început chiar nu putea. Dar, de la prima operație pe care a făcut-o ea vedea, s-a prefăcut timp de 5 luni. happy

| cartofiorce a răspuns:

Acum depinde și pe la ce sezon ești. dacă ești pe la al treilea ai să pricepi. în primul și al doilea sezon chiar e oarbă. din cauza accidentului lui Alison.