| TheWomanInBlack a întrebat:

In seara asta as vrea sa ma uit la un film, dar nu prea stiu ce film.imi puteti spune niste filme faine?

Răspuns Câştigător
| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Toate filmele astea sunt horror si s-ar putea sa iti placa toate ca eu si cu cea mai buna prietena a mea le-am vazut pe toate si sunt fff tari si sunt si cu mult sange.

Si uite si un site unde le poti gasi pe toate dar nu le gasesti si pe "Boogeyman", "Candyman" si "Hostel 2" dar pe 1 il gasesti. Asa deci site-ul este: www. divx online.biz(divxonline impreunat) si sa iti explic cum sa le gasesti:intri in site si o sa iti apara o pagina cu "filme noi". Undeva in stanga paginii iti vor aparea toate genurile de filme intr-un dreptungi drept verde.Dai ep filme horror si le cauti acolo ca le gasesti.Cauti in toate paginile ca sunt in jur de 30 de pagini.Cel mai bun pe care ti-l recomand este "Bloody Mary" si "Boogeyman" dar pe "Boogeyman" il descarci de pe net ca nu e in site-ul asta pe care ti l-am dat.

Asa sa ti le dau:

1.Boogeyman(1,2 si3)
2.Bloody Mary
3.Candyman
4.Friday the 13(scuze daca nu am scris bine)
5.Trenul Groazei
6.Hostel-Caminul Ororilor(1 si 2)
7.Paranormal Activity 1 si 2.
8. Lets me in(mai mult de dragoste dar si hooror)
9.The Blackout
10.X gemu(dar zice ca e harror dar e misto ca mor unii da` e cu niste ursuleti cred ca o sa iti placa=))=))
FUNDITA TE ROOOOOG! :):):):)

4 răspunsuri:
| girlove206 a răspuns:

Sau...''127 hours''

aaaaaa(primesc fundita)

| MaddieR a răspuns:

'Fa-te auzit'

| Razvan_6801 a răspuns:

Tom and Jerry, Tweety, Looney tunes si Bugs Bunny

| Iulika1998 a răspuns:

Bring it on, 2012, titanic, piranha 3D, frozen unele dintr-e ele poti sa le vezi pe www.cinemaxx.com sunt numai filme online