| alinutzu1989 a întrebat:

Bună, in urmă cu câțiva ani am văzut un film despre răpirea unui băiat ce se petrecea la o ședință foto in propria locuință. Banda de răpitori este condusă de un polițist. Vă rog frumos, mă puteți ajuta cu titlul filmului? Mersi mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi aduc amint3 despre un astfel de film, insa am batut orice se putea pe google, si nu mi l -a dat.
In schimb l-am gasit pe asta,. care e tot un classic.

Deep end of the ocean

| alinutzu1989 explică (pentru anonim_4396):

Scuze pentru întârziere. Cred că am ''combinat'' 2 filme. În cazul polițistului, capul rapitorilor, mi-am adus aminte. Evorba de filmul ''Ransom'' cu Mel Gipson și Gary Sinise. În legătură cu rapirea baiatului la ședința foto, este din alt film. Ms. totuși pentru efortul depus.

1 răspuns: