| Utilizatorabcde a întrebat:

Bună! În urma cu ceva timp am găsit un serial pe Netflix destul de interesant. Nu l-am salvat fiindcă eu cautam un film pe atunci.
Din ce îmi amintesc, în serial este vorba despre o persoana care vine într-un oraș liniștit și dezvăluie secretele locuitorilor. Era o secventa cu un bărbat la bar care afla de la acea persoana ca soția lui minte ca e gravida.
Stie cineva numele serialului?

2 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Nu poți să dai puțin mai multe detalii? In ce limba era? Sau cum arătau actorii?

| Utilizatorabcde explică (pentru Crescent):

Era în limba engleza. A trecut 1 an de când am văzut secventele. Asta este tot ce îmi amintesc.