| Elena97M a întrebat:

salut din nou. :d. Am revenit cautand raspunsul altei probleme. Cand incerc sa ii fac Hi5 unei verisoare imi zice ca nu sunt eligibil, apare:
EROARE!
Ne pare rău, dar nu eşti eligibil pentru a deveni membru hi5.
Poate va aparut si unora dintre voi si vreau sa-mi ziceti ce ati facut, ce este de facut. Eu cand mi-am facut Hi5, l-am facut usor si nu mi-a aparut aia. Ms pentru orice raspuns. :d

12 răspunsuri:
| Elena97M explică:

Am pus si 1987 si nu merge. Mai am ID-uri si le-am incercat pe alea dar tot nu merge. sad

| Bebitza_3599 a răspuns:

Si mie mi-a facut asa.Mai bine fa-ti alt ID.

| taylor a răspuns:

Si eu am patit la fel. Mi-am facut o alta adresa de mail la www.gmail.com, si cu acea adresa a fuctionat;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ar trebui sa schimbi anul nasterii, pune 1987, asa sigur va merge tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi aparea eroarea aia da am mai incercat si a mers big grin. Acum vreau alt hi5 si iaras imi apare eroare tongue.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Este de fapt vorba că Hi5 nu vor să existe aşa-zisele " conturi duplicate " şi e probabil să blocheze după ip / cookies browserul/pc-ul. Asigură-te că nu te-ai logat cu IP respectiv pe hi5.
Fă click pe Log-out. curăţă cache şi cookies, reporneşte conexiunea ( în cazul rds - pentru schimbare de IP ) şi încearcă din nou. Pentru mai mult ajutor id meu djgaby_128 (@yahoo.com). O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel si am facut mai multe id de c? si am pus anul de nastere1995

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da u da si la me apare si nu ma acceptacryingcryingcryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curatati cookie si toate cele si va merge!
la mine a mers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot la fel imi apare

| dizzyizzy a răspuns:

Pai daca e mai mica de 14ani nu o sa iti mearga. Pune un alt an de nastere si o sa-ti mearga, dar orice ar fi cel putin 1995. >big grin

| d3utsy a răspuns:

Poate este o problema si momentat nu se pot face conturi hi5...