| Ghindă a întrebat:

de ce nu merge sa-mi fac hi5?

Imi scrie mereu:

EROARE!
Ne pare rău, dar nu eşti eligibil pentru a deveni membru al hi5.

de ce? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| sucharina a răspuns:

Incearca de pe alt pc... o sa reusesti...si atentie la ce nume pui.se poate sa mai fie folosit. dar cel mai sigur incearca de la alt pc.

3 răspunsuri:
| crazyfun a răspuns:

Pentru ca mainou p hi5 trebuie sa ai peste 18 ani.

baga si tu o varsta mai mare baga ca te-ai nascut in 1991 macar ca sa ai peste 18 ani si apoi dai editare profil si schimbi atunci la ce varsta ai tu normalbig grin succes

| loveaholic a răspuns:

Pentru ca iti pui varsta reala si nu ai voie decat de la o anumita varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! -pai trebuie sa te inregistrezi:)

http://hi5.com/friend/displayHomePage.do

Sigur te sescurci de aici; daca nu, trimite-mi un mesaj. Fac ce pot sa te ajut! :)