| ANAHsneaman a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu am auzit ca multa lume se uita la naruto si bleach eu urmaresc naruto dar nu si bleach e un anime interesant la fel ca si naruto in puteti povesti si mie in mare despre el? merita urmarit? funda

5 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Parerea mea:este simpatic, seamana intr-un fel cu Naruto, si aici ma refer la faptul ca autorul creeaza o lume cu multe chestii noi si impresionante fata de lumea reala.Am urmarit Bleach pana pe la episodul 100 si ceva, apoi m-am plictisit.As prefera Naruto[dovada ca inca il urmaresc fata de Bleach, la care am renuntat].Dar este si el un anime care merita vizionat incat sa vezi daca te impresioneaza cu ceva.Inca o data, eu prefer Naruto in defavoarea lui Bleach.Acum,fiecare cu parerea lui. happy

| Romanian a răspuns:

Vrei un anime de calitate? Atunci uita-te la Hellsing Ova,crede-ma,grafica e de sute de ori mai buna decat naruto sau bleach, inca nu e gata, sunt doar 8 episoade a cate 40 min. fiecare.Crede-ma,merita.

| ady14 a răspuns:

Naruto e cel mai tare anime big grin

| bybyybyb a răspuns:

Da.eu m-am uitat la ambele animeuri si iti recomand bleach...Nu iti povestesc, pentru ca merita sa te uiti si astept parerile tale. Sper ca te-am ajutat. funda?

| bybyybyb a răspuns:

Da.merita sa te uiti pentru ca e foarte interesant...eu ma uit la mbelesi imi plac amandoua.As prefera sa nu-ti povestesc pentru ca e mult mai misto sa nu stii ce se intampla.astept parerile tale. Sper ca te-am ajutat. funda tongue