| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Buna ma numesc Andreea!
Stiti cand va incepe sezonul 3 din Next Top Model by Catalin Botezatu? si daca stiti imi ziceti si mie de unde stiti?

Răspuns Câştigător
| annaangel17 a răspuns:

Inca nu s-a stabilit. Stiu asta de pe facebook-ul emisiunii. "Datorita faptului ca suntem intrebati de foarte multi fani despre Next Top Model Sezonul 3, vrem sa va informam ca inca nu s-a stabilit daca si cand ar avea loc acesta. Insa suntem foarte curiosi sa aflam parerea voastra despre un urmator sezon. Cum ati vrea sa arate, unde ati vrea sa se desfasoare? Ce fel de fete ar trebui selectionate? Ce provocari ar trebui aduse? Orice opinie va fi respectata atata timp cat este emisa intr-un mod civilizat."
http://ro-ro.facebook.com/nexttopmodel.catalinbotezatu

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru annaangel17):

Iti multumesc mult! Care e contul tau de facebook?

1 răspuns: