| anonim_4396 a întrebat:

happy Ma poate ajuta si pe mine cineva? Este un film dar nu-mi mai amintesc cum se numeste. este de groaza. incepe cam asa : un grup de tineri merg intr-o excursie, ajung la o cabana langa un lac, lacul acela a fost infestat de un om mort care se afla in lac, dar tinerii nu stiu asta si au baut apa si au inceput sa le cada pielea jos. ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| dennixtreme a răspuns:

Cabin Fever

4 răspunsuri:
| laurica2001 a răspuns:

laughing chiar sună interesant. Deci, cine știe cum se numește? laughing

| zaratu a răspuns:

Casa de ciara

| tudysteaua a răspuns (pentru zaratu):

Casa de ceara ii total despre altceva.

| IzZabela119 a răspuns:

Cabin Fever se numeste love struck multumesc mult!