| Lovepets a întrebat:

Ma puteti ajuta sa gasesc un film coreean bun? Pana acum m-am uitat la putine filme coreene dar cel mai mult m-a impresionat City Hunter

7 răspunsuri:
| Lovepets explică:

Daca se poate sa aiba romantism si sa nu vechi adica cum era inainte china de exemplu vreau asa din timpul nostru

| UnCorpSanatos a răspuns:

Iljimae 2008
si
Kingdom of the winds 2008

| ErrChan a răspuns:

IIjimae
Kingdom Of The Winds
Stairway to Heaven

| Annll a răspuns:

Pai eu filme nu prea stiu sad dar, seriale daca vreibig grin gen:drama, romantic.

-Koizora
-Princess Hours
-My Fair Lady
-Love Rain
-Playful Kiss [serialul nu animeul]
-Boys Before Flowers
-Coffe Prince
-Marry Me, Mary
-My Girlfriend is a Gumiho
-Heartstrings
-You're Beautiful

P.s: eu le-am vazut recent, si mi-au placut foarte mult, asa ca ti le recomand big grin, mai ales: You're Beautiful, Koizora si Heartstrings [au foarte multa drama, asa ca iti trebuie servetele'hee hee]

Sper sa iti placa!big grin

| ミハイル a răspuns:

71:Into The Fire in care joaca Choi Seung Hyun (TOP) din trupa BIGBANG;>. Din cate stiu e un film facut dupa o poveste reala; d.

| Dascalu23 a răspuns:

Cauta Legendele Palatului sunt cateva filme destul de bune.Cel mai reusit mi s-a parut Printul Jumong.

| hanayonna a răspuns:

1.Boys over flowers
2.Playful kiss
3.Hearstrings
4.You’re beautiful
5.City hunter
6. Dream high1
7.The strongest kpop survival
8. Love rain
9.Rooftop prince
10. Fashion king
11.Personal taste
12.Sining Inheritance / Brilliant Legacy
13. Flower boy ramyun shop
14. Dream high2
15.Loving you a thousnand times
16.Nice guy
17.I miss you
18.To the beautiful you
19. 49 days
20. Baby faced beauty
21.Paradise ranch
22.the color of a woman