| FireAngel a întrebat:

Buna, nu mai stiu titlul unui film. Vazusem unul pe Netflix despre un barbat. Sotia si copii lui au plecat intr-o mini vacanta si el a ramas singur acasa. Avea in jur de vreo 40 ani dar arata bine. La el la usa au aparut 2 fete pe ploaie sa intrebe de o adresa. Voiau sa ii foloseasca telefonul pentru ca al lor s-a stricat si asa au inceput usor sa intre in casa la el, sa se dea la el si dupa sa.l chinuie. Ele erau nebune. Imi poate spune cineva cum se numeste? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| damnedwolf a răspuns:

Nu stiu sigur daca asta ii filmu cel vrei dar cu siguranta se potriveste descrieri
Knock Knock se numeste filmu
https://www.youtube.com/watch?v=ti6S3NZ5mKI

| FireAngel explică (pentru damnedwolf):

Da, asta e, multumesc mult!

| damnedwolf a răspuns (pentru FireAngel):

N-ai pentru ce
vizionare placuta