| mobistel680 a întrebat:

Nu stiti de ce pleaca regele Brady din pair of kings in ep 1 sezonul 3 new child? eu nu prea am inteles deoarece nu vorbesc engleza si m-am uitat pe youtube la el.

Răspuns Câştigător
| Tzutzica a răspuns:

Acum m-am uitat si eu pe youtube...laughing Faza din padure: Aia blonda, ii spune la Mikayla, ca o auzit de la cineva ca niciodata nu s-ar intalni cu Brady, pentru ca este un mucos si niciodata nu o sa cresaca, si s-ar intalni cu el numai daca nu ar mai fi rege pe insula...happy Si el pleaca.straight face, pentru ca el era ascuns dupa tufisuri si a auzit tot. Dar in realitate, a plecat din serial deoarece acum face ceva film si nu are timp sa se ocupe de amandoua, dar au anuntat pentru fanii serialului ca se intoarce.

1 răspuns: