| delix910 a întrebat:

Numai ce am terminat de serialul Alias Grace si nu stiu ce sa fac cu viata mea rolling on the floor) Ce seriale de drama, crime sau cu adolescenti imi recomandati?

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Shades of blue, The 100, Power, Vikings, Shameless, The walking dead, Ray donovan si Empire. Sunt super aceste seriale si inca se filmeaza alte sezoane la fiecare in parte din ce ai aici. Iti spun garantat ca merita oricare dintre aceste seriale.

| delix910 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am uitat sa mentionez ca ma intereseaza cele noi 2016-2017. Alea vechi nu prea imi plac. Ai niste sugestii?

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru delix910):

Inca se filmeaza la ele ti-am spus deja asta. Daca se mai filmeaza la ele e clar ca nu sunt vechi. Daca nu ai vazut din ele ar fi cazul. Trebuia sa pricepi din primul comentariu cand am spus ca merita garantat oricare din aceste seriale. Daca nu crezi incearca si ai sa te convingi ca merita tot efortul.