| eugeniu001 a întrebat:

Cine imi recomanada si mie niste seriale despre adolescenti sau despre viata de adolescent. dar ca serialul sa fie deja terminat totul nu doresc sa astept niste serii noi mersi funda-funda...

5 răspunsuri:
| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Pretty Little Liars[PLL]smug

| andreik7 a răspuns:

Uita-te la blue mountain statewinking

| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Boys over flowers.

| Elle1470 a răspuns:

Incearca 10 things I hate about you, One Three Hill [ asta e mai mult cu liceeni in prima faza care "cresc" ca sa zic asa, si isi fac vietile lor, cu bune si rele ] si F.R.I.E.N.D.S. [ de asta nu stiu mai nimic, dar merita sa incerci ] ^^

| SanziM a răspuns:

Gossip Girl, cel mai bun