| nicolestyles a întrebat:

Voi va simtiti protejati de OJPC? Ce parere aveti despre depturile consumatorului? Cel mai interesant raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| eusicumine_4355 a răspuns:

Pai eram in autogara, faceam naveta catre locul de munca si cand vad ca autobuzul care trebuia sa ma ia pleaca fara nici o grija, lasandu-ma pe mine si pe inca vreo 20-30 de insi in statie. Un batranel de vreo 50 de ani suna la gara si le spune "alo sunt colonelul nu stiu care, daca in 5 minute nu mi-o venit autobuzul catre destinatie sun la OPC si va ia mama drq.Peste aproximativ 30 de sec maxim un minut vine un autobuz in tromba si ne ia pe toti.Soferul cerandu-si mii de scuze s. a. m. d.