| ionutt567 a întrebat:

Ce părere aveți despre WW3 (al treilea război mondial)? Cel mai interesant răspuns primește funda

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

O prostie.
Va orbiti voi intre voi cu cine face si cum si de ce si unde dar nimanui nu-i sclipește "bă, ăștia au bombe nucleare"?
Fratilor, fortele astea numai daca se gandesc la uzul de arme nucleare, ar insemna o extintie fara precedent si daune pe care lumea a jurat sa nu le mai producă si suporte; despre ce vorbim aici?
Arsenalul detinut de multitudinea de tari cretine, in special cel nuclear, este o amenințare la dreptul la viata... deci singurele chestii care mai raman sunt simplele mustrari si ocazional incercari de actiuni teribiliste; cu imbecilii nu te joci, cu atat mai mult cu cat imbecilii detin ceva ce-ar implica toata planeta.
Pretentia ta despre funda este impertinenta... doar ca sa stiiwinking, doar pentru ca un minunat dezvolta inchipuiri cu lux de amanunte, nu inseamna ca are si dreptate.

Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ww3 cu femei sa ma violeze. Bunaciuni de toata gama pe alese brazilia-argentina cele mai bune

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru ionutt567):

Ziceam asa sa te fac sa razi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am mai răspuns recent. Nimic serios. Nu va fi.

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părerea mea.
Soarta lumii întregi acum depinde de cele două puteri nucleare care sunt USA și Federația Rusă, condusă de Rusia, de Moscova.
Ele pot decide victoria într-un al WW3. Ele nu sunt numai deținătoarele unui arsenal nuclear care poate transforma tot pământul într-un pustiu, ci și tări care își apără soarta oamenilor de pe teritoriul lor. Astfel conducerile celor două țări sunt responsabile și nu pot acționa nebunește. Echilibrul nuclear și potențialul lui destructiv total, face imposibil un război WW3. Așa că arma nucleară poate fi folosită azi doar ca amenințare. Orice țară mai mică care o deține, vezi Pakistanul și nu numai, în momentul în care ar folosi-o, cele două mari puteri, care sunt jandarmi mondiali acum, vor avea grijă ca acea țară să fie anihilată. Dar fiindcă spionajul face ca nimic azi să nu poată fi ascuns, orice tentativă de acest fel va fi stăvilită înainte de ca cineva să apese pe un buton care lansează racheta care poartă o bombă nucleară.
Astfel, războiul din Apocalipsa, halucinația unui preot nebun, devenită carte sfântă doar fiindcă delirează pe teme religioase, va rămâne în paginile cărții pentru cei ce nu au altă distracție.

| Celcestietot a răspuns:

Plata pacatelor este WW3 draga Ionut. Este razboiul despre care se vorbeste in Biblie.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ionutt567):

Si ce a zis Biblia si nu a fost adevarat? Ai citit-o macar, ca eu nu cred ca ai citit nici macar 3 carti ale acesteia?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Va fi. Dar nu se știe când. Biblia il numește Armaghedon.

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Urmează să vină, nu zic nimic mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu o să vină prea curând.

Răspuns utilizator avertizat