| grimbo a întrebat:

Buna,pe orice site cand vreau sa ma uit la un anime care are ca si sursa trilulilu,videoclipul efectiv nu mi se incarca,nici in chrome nici in explorer, de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, mie imi merge destul de bine... Cred ca este problema de la tine xD Vezi si la altii daca face la fel, sau mai asteapta ceva raspunsuri thinking Sau uita-te la alte surse xD E un site, anime G, care e destul de bun, si are propria sursa happy Sper ca te-am ajutat cumva, cu ceva... Bye, vizionare placuta la anime-uriwinking

| grimbo explică (pentru anonim_4396):

Pai site-ul ala il folosesc, la unele episoade nu este numa trilulilu ca si sursa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru grimbo):

Ohh. Atunci incearca pe alt site, la care sa fie alta sursa xD

2 răspunsuri:
Întrebări recente