| VanillaBl a întrebat:

Nu mi se incarca nici un video de pe nici un site. Nici youtube. trilulilu nimic sad. Vreo solutie careva?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Creaza un nou user de calc din control panel ---> users si vezi daca pe acela iti merge.
Mai trage un ochi si aici: http://www.tutorialepc.ro

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Vezi daca ai destul spatiu in C

| VladimirPutin a răspuns:

Nu java îți trebuie flash player

| VanillaBl explică (pentru VladimirPutin):

Le am a mers pana ieri dar acum nu se incarca deloc.

| dan11 a răspuns:

Nu cumva esti restrictionat de compania de net? am vazut ceva similar la un prieten care depasise limita de download.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Intra pe www.java.com si downloadeaza programu, iar in in caz ca nu merge downloadeaza flash player