| Artemis94 a întrebat:

De ce mi se incarca asa greu? vreau sa urmaresc un anime pe youtube (lovely complex) dar trebuie sa stau cam 5 min sa mi se incarce un minut. Si la fel este si pentru alte site-uri anime sau trilulilu sad ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Eualex667 a răspuns:

Descarca Adobe flash player de aici:
http://get.adobe.com/flashplayer/ si Adobe shockwave de aici: http://get.adobe.com/shockwave/,inchizi browserul, le instalezi si pornesti inapoi browserul. Dupa toate astea ar trebui sa mearga.

4 răspunsuri:
| Eualex667 a răspuns:

Pai iti poti marii viteza internetului tau.Eu am internet 1300 kb/s si mi se misca greu din cauza procesorului. Iati abonament cu o viteza mai mare si gatawinking.

| Artemis94 explică (pentru Eualex667):

Inainte mi se incarca vazand cu ochi sau la videourile care durau mai mult in maxim 5 minute.
Mai aveam eu un aunmit gen de servere care se incarcau greu, dar acum nu pot urmari nimic nici pe vplay, trilulilu, sau orice site anime. Si asta nu se intampla pana alaltaieri.

| Eualex667 a răspuns:

Sa recunosc a trecut si la mine mult timp de cand nu am mai vazut Naruto ship. sau bleach.Calculatorul de cand il ai?

| Artemis94 explică (pentru Eualex667):

2 ani l-am cumparat nou nout.