| dey33 a întrebat:

recomanda-mi niste seriale cu si despre adolescenti, va rog.

4 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Playful kiss

| teo530 a răspuns:

Seriale=teen wolf(cu varcolaci), the vampire diares(cu vampiri), shannara(actiunea se initampla pe un taram magic iar pers rele sunt demoni)
filme=wrong turn 4(decat acesta e cu adolescenti dar si celelalte sunt filme f bune), si nu imi mai amintesc daca e iti mai scriu si filmele sunt horror(cu canibali)ca eu filme ma uit doar horror rar alt gen. sper ca iti sunt de folos

| GHoST013 a răspuns:

Friends, how i met your mother, californication. Depinde de ce gen iti doresti.

| Ariana12321 a răspuns:

90210, teen wolf, one tree hill, the oc, riverdale, pretty little liars, the shannara chronicles, gossip girl, the carrie diaries, the secret cirlce, the 100