| zaza200 a întrebat:

Imi recomanda cineva niste seriale cu adolescenti!? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Xeanle77 a răspuns:

Stranger Things, Riverdale, 13 Reasons Why, Teen Wolf, Friday Nights Lights, The 100, The Secret Circle, Vampire Diares, Gossip Girl, Pretty Little Liars.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Game of thrones, este genial

| Xeanle77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Game of Thrones serial cu adolescenti? esti fumat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xeanle77):

In afara de acele sex scenes, este genială povestea, are nota de la IMDb 9.50 cea mai mare notă date de ei vreodată

| Xeanle77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule tu esti pe langa subiect, el a cerut un serial cu adolescenti, gen seriale pe care oamenii de mai sus le-au dat, Riverdale, 13 reasons why etc.Game of thrones nu e un serial cu adolescenti.Nu am zis nimic de faptul ca serialul nu e bun, dupa mine e cel mai bun pe care l-am vazut, insa nu e ceea ce a cerut omul de mai sus.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

De cand e game of thrones cu adolescenti?

| Anon31241212 a răspuns:

Riverdale
Twin peaks
Pretty little liars
Scream
Scream queens
13 reasons why
Teen wolf
Glee
Gossip girl
The vampire diaries
Skins
The fosters
The originals

| devilshelp a răspuns:

Riverdale e cel mai popular si probabil ca l-ai si vazut deja. Ar mai fi 13 Reasons Why (are cateva scene mai nasoale, dar poti da skip). Teen Wolf care e preferatul meu pentru ca are tot ce trebuie (comedie, dragoste, putina drama si actiune). Pretty Little Liars daca vrei unul mai lung (are 7 sezoane). Degrassi are 4 sezoane si episoade scurte, il vezi in cateva zile si merita. De Shadowhunters m-am apucat recent si nu prea m-a captivat, pare facut de niste copii de 14-15 ani. Si ultimul, dar nu cel din urma e Scream care nu e prea realist, dar il poti vedea daca iti plac serialele de mister. Vizionare placuta!