| Dragonisgaby a întrebat:

Buna Seara!
Acum cativa ani am vazut un film, era vorba e un barbat si o femeie care stateau in acelasi bloc dar in apartamente diferite, ei cand se vedeau se certau nu se suportau, dar aveau o aplicatie online cu care vorbeau.
Si vorbind pe aplicatia aia s-au indragostit unul de celalalt, doar online gen, ca atunci cand se vedeau se certau mereu.
Parca la final au ajuns sa se iubeasca si fata in fata. Stiu ca filmul e vechi, foarte vechi dupa anul 2000...
Stiu ca nu sunt asa multe detalii dar daca ma puteti ajuta, multumeschappy

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Mesaj pentru tine (You've got mail)
Dar din cate stiu nu locuiau in aceeasi cladire, doar lucrau peste drum unul de altul (sau foarte aproape) și erau in concurenta, de acolo si certurile.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Era romanesc sau strain?

ps: daca pentru tine dupa 2000 inseamna vechi, ce sa mai zici de Nosferatu sau filmele mute

| Dragonisgaby explică (pentru Simpatic):

Era strain.

| Simpatic a răspuns (pentru Dragonisgaby):

Eu nu mi-l amintesc dar sa stii ca avem o specialista in filme si nu glumesc doar sa vada mesajul tau si o sa iti zicawinking
UP