| AnnaLuuv a întrebat:

Buna!

Am un Samsung Galaxy Fit si as vrea sa stiu daca se poate bloca din telefon, fara vreo aplicatie, un numar de telefon. Si daca il blochez sa nu mai primesc apeluri de la acel numar, eu as putea sa ii mai trimit mesaje?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

Poti inregistra un ton sa nu se auda nimica si nu il ai auzi si faci niste grupuri unde iti pui prieteni si setezi un ringtone la grupul respectiv iar cand te sun cu altcineva pe care nul cunosti nu te deranjeaza eu asa am facut
FUNDA