| paul188 a întrebat:

Buna seara....asi vrea sa va intreb de ce se termina in felul asta filmul Jocurile Foamei partea a-2-a? Ma simt ciudat dupa ce l-am vazut si e un fel ciudata de a termina un film, care imi puteti lumina cale laughing?

Răspuns Câştigător
| BountyWG a răspuns:

Salut Paul! Seria nu se termina. Ultimul film va fi in noiembrie 2014! O zi frumoasa sa ai!
Sarbatori fericite!
Pa, Pa!
P.S:imi dai funda te rog frumos

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru BountyWG):

In 2014 va fi prima parte
in 2015 se va termina
deci inca 2 filme :d

3 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

O sa mai fie inca 2 filme. adica o parte intitulata Revolta dar impartita in 2 filme:

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
21 noiembrie 2014
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
20 noiembrie 2015

| alyeualy a răspuns:

Sunt 3 carti deci o sa fie si al 3-lea film.Eu am citit si cartile si am si vazut filmele de pana acum.