| Rux2000 a întrebat:

Buna seara. Mai tine cineva minte serialul "State de România"? Ei bine in ultimul episod Lilica care era însărcinată cu state fuge cu copilul lor. Știe cineva dacă in Moștenirea care este continuarea serialului State o găsește pe lilica și pe copil? Sau dacă se afla ce s-a întâmplat cu copilul?

2 răspunsuri:
| Mariaa2201 a răspuns:

Salut. "Mostenirea" are oarecum legatura cu "State de Romania". Primul episod din mostenirea incepe cu botezul fiicei lui Minodora. Dar de Lilica nu s-a pomenit.
Chiar acum urmaresc serialul. E zilnic de la 22; 00 pe pro gold, dar si pe net.

| Rux2000 explică (pentru Mariaa2201):

Eu îl urmăresc pe YouTube sunt la episodul 60 și nimic despre lilica. Chiar sunt curioasa ce s-a ales de ea. Mersi pentru răspuns