| iulian1302 a întrebat:

Buna seara TPU! A-si dori sa stiu cand, pe ce program si de la ce ora este difuzat serialul "Scream" in Romania. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| MaskedMan a răspuns:

Serialul aparand de curand nu este difuzat in Romania din pacate. Dupa cateva cautari am aflat ca se difuzeaza pe MTV dar nu se difuzeaza in Romania inca. Te poti uita online in schimb :) Dovada faptului ca se difuzeaza pe MTV : http://www.mtv.com/shows/scream/

| iulian1302 explică (pentru MaskedMan):

Din pacate versiunea online nu are la toate episoadele subtitrari( mai exact eu nu am gasit subtitrarile la ultimele 2 episoade difuzate si anume episodul 6 si episodul 7).

1 răspuns: