| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, TPU!
Am vazut mai de mult un film din care nu mai tin minte mare lucru, inclusiv numele sau actorii. Stiu doar ca era vorba de un fotograf care a inceput sa pozeze o tanara blonda frumoasa care locuia intr-o casa mare si alba si care parca a devenit amanta lui. Cert e ca tipul era insurat si amanta a murit dintr-o data. o crima oribila, parca mult sange (toate chestiile parca erau pozate de el) si in toata chestia asta vinovata parca era sotia.

Stie cineva cum se numeste filmul?:-d

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrat la tine sa-ti raspund si eu la vreo intrebare-ceva,si am gasit-o pe asta,mai putin complicata.(am fost si eu iubitor de pisici-cand eram mic-dar nu stiu cum sa iti explic dragostea asta. Oricum le alintam,le mangaiam,erau frumoase.Cel mai mult imi placea cand le legam de coada si le atarnam prin copaci,sau ne strageam mai multi copii,faceam aprovizionarea cu bolovani, iar cand trecea motanu` aruncam toti odata si era imposibil sa nu-l nimerim…).
In fine, deci filmul nu-l stiu, dar eu zic ca in toata povestea asta nu sotia e vinovata, ci amanta – daca ma-`ntelegi…
Da-mi si mie funda aia, ca tot o tii degeaba pe-acolo…
Nu mi-o dai, asa-i?
Vrei sa cobor si sa alerg pisoii de la bloc? Vrei?

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-ai propus sa imi raspunzi la toate intrebarile astazi?

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Nu,alintato,dar tot intru sa verific daca s-a mai miscat putin camera aia, intelegi?

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Credeam ca tii la gluma...
Sa am pardon ca m-am intins prea mult la un asa afront...

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te-ai întins happy doar nu înţelesesem aluzia, scuzele mele

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Atunci sa ma explic (in aceeasi nota):``de cand te-am vazut intaiasi data pentru prima oara mi-am pierdut uzul ratiunii``...
Ok.Saru`mana.Te las acum...

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum de ce ma laşi?

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Pai ma duc sa fac mancare.Ca sunt singur,n-are cine sa-mi gateasca. Daca ma insuram si eu,acum statea ea la bucatarie,si eu pe net cu fetele...
Dar daca sunt un prost, ce sa fac?
Nu?
In fine, ma-`ntorc repede, ca nu fac cordon bleu, gatesc niste oua fierte...

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ţi-aş fi gătit eu, dar na. poftă mare, te aştept

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Stai lnistita ca ma descurc, am 40 de ani, am invatat si eu sa gatesc pana la varsta asta...
Macar atat...
(Si-acu` esti tu la rand sa zici ``bine; te las; pa``)

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne, eram informata de dinainte sa intru in discuţie

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Am inteles.Ai avut 0 raspunsuri la intrebarea asta timp de 8 luni, si acum vrei sa te razbuni pe TPU...

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu aş fi reusit fara tine

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

In viata voi reusiti mai greu fara noi...
Bine, tu acum o sa vii si-o sa-mi dai peste nas cu faza aia :``in spatele fiecarui barbat puternic, sta o femeie si mai puternica``...
De fapt, asa-i...

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce te contrazici singur? Cum e până la urmă? Voi ati rezista fără noi?

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Era o tampenie de film cu unu` care tot zicea ``I am too old for this ***``…Ei bine…asta-i si raspunsul meu.
``La teorie suntem buni,dar pe noi practica ne omoara``-stii,nu? Cand sunt cu una prefer s-o fac sa rada,decat sa ii spun ca femeia e cel mai frumos lucru de pe lumea asta si dupa aia sa ne plictisim la greu, pentru ca a fost fraza prea scurta…
Si-ar mai fi ceva, dar esti minora si nu se face sa iti zic tie despre al doilea lucru` frumos, care este pasarica…(Scuze).Si cand e vorba de pasarica, iar trebuie sa fim buni la practica, ci nu la teorie…

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce aş putea sa mai spun

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Pai nu mai spunem nimic.Asteptam sa vedem ce mai scriem unii-altii,si mai cautam sa facem niste poante. Daca ma duc acum pe la intrebarea ta, aia cu motanii, sigur mai gasesc ceva sa ne distram.
Si vezi ca ma cam aburesti cu funda aia!
Eu oricum, am coborat pe jos mai devreme si era un pisoi care lingea un biscuite aruncat de la balcon, si i l-am luat.Numai asa - de-al dracu` ce sunt!

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar sunt curioasă ce mai găseşti la întrebarea aia.