| Anothergirl22 a întrebat:

Stie cineva cate episoade mai are serialul MICA MIREASA de pe National TV?

Răspuns Câştigător
| Jessica007 a răspuns:

91 de episoade.Ele in total sunt 1000. A anuntat cand am ajuns la episodul 500 ca mai sunt inca atatea.Deci in concluzie mai sunt 91 de episoade.Vizionare placuta!

| Anothergirl22 explică (pentru Jessica007):

Multumesc mult!; D

| Jessica007 a răspuns (pentru Anothergirl22):

Nu ai pentru ce, si eu ador serialul, il urmaresc in fiecare zi.Dar acum au schimbat vineri sambata si duminica este alt serial, de luni pana joi este acum serialul Mica mireasa.Te pup!

5 răspunsuri:
| LaviniaFrone a răspuns:

De fapt nu sunt doar 1000 asa cum a spus persoana dinainte ci de fapt sunt 2245 de episoade in india pentru ca in india fiecare episod durează o oră, in schimb aici episoade sunt de obicei împărțite in jumatate adică da cate vreo 24 de minute si de aceea in Romania se vor rula vreo 4490 de episoade. Sper ca te.am ajutat