| Edi_Edi_2001 a întrebat:

Salut cate episoade are Mica mireasa? Nu suport serialul asta!

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Are 2 sezoane si 2245 episoade e oribil ce sa mai pentru tine
https://en.wikipedia.org/wiki/Balika_Vadhu

| untu a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

2245 episoade doar pentru INDIA, dar la noi au fost 1129 episoade!

| TOOL a răspuns:

1076 so far, Pare rau pentru tine, tin minte cand si mama se uita la asemenea porcarii laughing.

| untu a răspuns (pentru TOOL):

Am urmarit si eu, dar nu este porcarie, dar sunt exemple de lectii de viata, bunele maniere, ai ce sa inveti multe de la altii nu numai dragoste si intrigi cum crezi tu! E altceva!