| XminyoongiXx a întrebat:

Pentru cei care se uita la Mica mireasa de pe National tv, imi puteti spune cate episoade are filmul daca stiti? big grin big grin Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Dinca_Iulica_2001 a răspuns:

Sunt multe ep dar sa stii ca mica mireasa Anandi se casatoreste cu Siv si sora lui Siv o so chinuie si o sa rada mult de ea. Anandi cu greu o sa il accepte pe Siv drept sot. Mai multe muti spun dar nunta o sa fie foarte frum. Daca vrei mai multe informati uitate la film. Pa

| Matei1Loredana a răspuns:

Filmul are 1.000 de episoade.

| psychopathXgilr a răspuns:

Are mai mult de 1.000 de episoade

| Geo_Georgiana_1998_PstH a răspuns (pentru psychopathXgilr):

In India a inceput din 2010 si nu s-a terminat... Deci Mai ai de asteptat