| Stefan_Ionut_Stefan_1981 a întrebat:

cate episoade are serialul Mica Mireasa d epe National TV?
ofer funda

Răspuns Câştigător
| ZORRA a răspuns:

La ei inca se mai filmeaza si acum uite eu ma uit la serial aici dar il vad si pe national http://colors.in.com/......07188.html

| Ghisman-Cojocaru_Maria_1986 a răspuns (pentru ZORRA):

Buna seara, unde pot vedea mai departe mica mireasa? vreau sa vad mai inainte de ce difuzeaza pe national.multumesc

4 răspunsuri:
| Mayaaa11 a răspuns:

Stiu ca in India inca nu s-a terminat iar la ei serialul se difuzeaza din 2010, iar la noi urmarim episoadr din 2011 asa ca ai ceva de asteptat pana se va termina

| MIIonut a răspuns:

Salut, pana 19 Iulie 2014 au fost difuzate la National TV 348 de episoade.

| Edi_Edi_2001 a răspuns:

Salut! Serialul asta are 1000 si ceva de episoade cat mai tine?