| angelwithashotgun a întrebat:

Buna happy Stie cineva filme gen " The DUFF "?
Mi se pare interesanta ideea filmului ( facut dupa o carte din cate stiu eu ) si pana apare filmul, as vrea sa vad ceva asemanator. Vreo idee?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu știu gen The DUFF, nu a apărut încă (l-am trecut și eu pe lista de priorități/The Duff by Kody Keplinger n-am citit), însă destul de ok, cu un adolescent funny ar fi:Expelled (2014),mai poți încerca și G.B.F. (2013),Behaving Badly (2014),Struck By Lightning (2012)

| angelwithashotgun explică (pentru faramatania):

Scuze ca raspund abia acum, dar uitasem parola laughing. Toate filmele pe care le-ai mentionat le vazusem deja, dar multumesc de respuns :*