| Kamiichu a întrebat:

stie cineva niste filme romantice cu adolescenti? Multumesc. Funda happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Perks Of Being A Wallflower (2013),The Spectacular Now (2012),Pitch Perfect (2012),The First Time (2012),The Last Song (2010),Waiting For Forever (2010),The Art Of Getting By (2011),Angus,Thongs And Perfect Snogging (2008),Endless Love (2014),She's The Man (2006), Chalet Girl (2011)

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

One Tree Hill

She's the Man

Easy A

Another Cinderella Story

Poți încerca și 17 Again care e unu din cele mai bune filme văzute de mine! happy

Vizionare plăcută!

| justme9 a răspuns:

Eu am vizionat
Easy A
The first time
John Tucker must die
What a girl wants
A cinderella story
Endless Love
Another cinderella story
Greta
Wild Child
Lol-Loughing out loud sunt 2 filme unul in franceza si altul in engleza dar au cam acelasi continut
Cruel intentions
Chasing Liberty

| msKat a răspuns:

1. notebook
2. remember me
3.indragostiti pentru totdeauna
4. a walk to remember
5. vrei sa te mariti cu mine (asta e mai mult comedie) mai sunt si altele vezi si tu pe cinemagia. eu am vazut toate filmele de mai sus sunt super. sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| Kamiichu explică (pentru msKat):

Le-am vazut si eu pe astea laughing chiar sunt frumoase. Multumesc oricum!

| msKat a răspuns (pentru Kamiichu):

Npc

| PandaEm a răspuns:

Buna happy
-Tres metros sobre el cielo (3 metri deasupra cerului)
si. partea a 2-a
tengo ganas de ti (am nevoie de tine)

| Kamiichu explică (pentru PandaEm):

Buna, le-am vazut big grin

| Shizuo a răspuns:

American pie laughing

| SashaSiAtat a răspuns:

-My boyfriend is a zombie (Iubitul meu e zombie)
-A Walk to Remember
-Greta
-Tre metro sopra il cielo (varianta italiana)
-Tres metros sobre el cielo (varianta spaniola)