| kagom3 a întrebat:

stie cineva unde pot gasi sezonul 3 din Feriha? episoade intregi? si vreun program cu care sa-mi traduc filmele din turca in romana? Am citit undeva ca filmul se va numi Drumul lui Emir (Emir in yolu).AS vrea sa le vad.

Multumesc mult!

1 răspuns:
| Anitta_Ana_1990 a răspuns:

Asta vreau si eu si fara substritrare am urmarit pana la ep 8 din Emir Yolu in turca si de la ep 8 nu mai gasesc nimic nici in turca, deci ce sa cred? Poate ma ajuta cineva... va rog!