| εмiLч97 a întrebat:

Stiti ce inaltime au Sore, Vlad Gherman si Raphel Tudor din "Pariu cu viata"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

sore-1.72
Vlad-1.64
raphael-1.75
Mie imi place de Raphael si de Sore, tie? fundita?

Pa, pa!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Explica-mi si mie la ce-ti foloseste TIE sa-mi dau EU cu parerea in privinta inaltimii unor ilustri necunoscuti?

| JustMeAndy a răspuns:

AdelinaBubulina sunt de acord cu tine intr-o anumita masura dar nu cred ca intre Sore si Rapha e o diferenta asa mica deoarece in melodia Could i have this kiss interpretata de cei doi sore are niste tocuri destul de mari si nici cu ele nu il ajunge pe Raphael uite link-ul http://www.youtube.com/watch?v=***p0HbjzhKYA