| PiticaMari a întrebat:

Hei TPU, in Naruto shippuden, Sakura si Sasuke raman impreuna. Sau puteti sa-mi dati un site unde pot vedea toate sezoanele din Naruto Shippuden?
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| MIDnightMoon a răspuns:

Animekage.com aici poţi vedea. Naruto Shippuden este numai unul singur. Şi Sakura şi Sasuke nu sunt împreună, depinde ce decide Masashi Kishimoto să facă cu caracterele. Spor la Anime.

2 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Nu vor ramane impreuna, asa sper eu
pe trilulilu te poti uita

| PiticaMari explică:

Daca as putea v-as da la amandoi funda, dar e doar una, imi pare rau.
Am auzit ca exista filme cu ei in viata reala stiti unde pot sa vad? Si mai exista alte parti din Naruto?