| bebelotz a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fani serialului "The Vampire Diaries" voi ce credeti, cu cine va ramane Elena? Stefan sau fratete lui? Ce va face Stefan in episodul 4 in legatura cu sora lui Klaus? A fost oare atat de indragostit de ea incat ii va lua locul lui Elena in viata lui? Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| bebelotz explică:

Eu nu vreau sa se intample asta. Stefan cu Elena se pitriveste cel mai bine. Ei 2 sunt personajele principale, oricum mersi ca ti-ai spus parerea big grin

| bebelotz explică:

Eu cred ca daca nu ti-ai mai baga atat nasul unde nu iti fierbe oala (ca e clar ca esti total paralel cu acest serial) ar fi ok, ce zici?

| bebelotz explică:

Aaa si inca ceva asa ca pentru cunostinta ta: serialul nu se potriveste in tocmai cu cartea asa ca mai bine taci tonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Elena va ramane cu Damon iar Stefan cu Rebeca...asa sper eu, de fapt

| Crivi a răspuns:

Eu cred ca daca citesti carte o sa rezolvi misteru asta imediat