| Katherine20 a întrebat:

Bună! Ce părere aveți de serialul The Vampire Diaries? big grin Care sunt personajele voastre preferate? Ale mele sunt Damon, Elena, Klaus, Katherine, Caroline, Stefan big grin

7 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Klaus
a fost bun serialul la inceput, cand a aparut dar trebuia sa se termine de mult eu am renuntat sa ma uit la ultimul sezon deza toti o mierlesc sau devin vampiri fantome ...imi place mai mult the originals panaa cum sper sa nu o ia si asta razna

| Grimmjow69 a răspuns:

Nici nu se poate pune problema de o comparaţie cu Twilight, mai ales că prostia aia e copiată după cărţile TVD.E foarte bun serialul, şi da, actorii sunt foarte bine pregătiţi şi chiar joacă bine.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Ador The Vampire Diaries happy. Personajele mele favorite sunt Katherine și Stefan.

| TurcuVlad a răspuns:

Damon, dar nu-ti recomand serialul, mai bine uitate la Supernatural. Cel mai bun serial.

| Katherine20 explică (pentru TurcuVlad):

Mie mi se pare foarte misto TVD love struck. E serialul meu preferat si cred ca se vede si dupa nickname big grin

| TurcuVlad a răspuns (pentru Katherine20):

Ai incercat Supernatural?

| Katherine20 explică (pentru TurcuVlad):

Nu, nu am încercat dar o să mă uit probabil în vacanță să văd cum e. E cu mister, fantasty, dramă etc? Că mie genu asta de seriale îmi plac big grin