| YoyoAli1234 a întrebat:

Salut! Acum 6 ani am avut un accident la ochiul stâng si am fost operat dar nu mai pot vedea cu el si din cauza loviturii la ochi, acum am un ochi mai mic si unul mai mare.Au trecut 6 ani de atunci, tot treceam cu vederea ca nu se obesrva si chestii dar acum mi-am dat seama ca se observă mult si nu stiu daca as putea face ceva sa nu se mai observe ca am un ochi mai mic si unul mai mare(cu ochiul nu mai pot vedea deloc si cred ca stiu de ce e mai mic ca cineva mi-a spus ca noi in ochi avem un lichid si cred ca eu nu mai am asa mult pe ochiul stâng, am fost operat si acum e totul ok)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Poți vorbi cu un medic estetician. Daca nu e nevoie de operatie îți poate recomanda alt tratament alternativ.